| FlacaraS a întrebat:

Am un ceas şi nu prea ştiu cum să-i estimez preţul.

Ce pot să spun uitându-ma la el, este de la firma Grand Carrera, calibru 12, pe spate scrie "Stainless Steel Water Resistant".

http://postimg.org/gallery/7kn2lic4/

Mi l-aţi putea găsi pe internet să aflu preţul sau să-mi estimaţi chiar voi preţul acestui ceas?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel ceas este calibrul 12. Pretul lui bate undeva intre 80 si 100 de lei. Daca vrei sa-l vinzi pot intreba un prieten colectionar. Poate il intereseaza. Daca vrei sa-l vinzi imi dai un mesaj privat si eu il intrebare, am salvat pagina cu ceasul.

| FlacaraS explică (pentru anonim_4396):

Nu doresc să-l vând, mai aştept păreri, având în vedere că este de la Grand Carrera happy.

| JustRoxanne a răspuns:

100 lei.