| FastAndFurious a întrebat:

As avea nevoie de ceva site-uri cu imbracaminte de dama, ca pentru mamele voastre please. Mersi.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| FastAndFurious explică (pentru LolaLollita):

Mersi mult. O sa aiba de unde alege happy
btw, sunt probleme cu site-ul?

| LolaLollita a răspuns (pentru FastAndFurious):

Ce fel de probleme? thinking Nu stiuhappy

| FastAndFurious explică (pentru LolaLollita):

Nu-mi apar intrebarile cand dau click la rubrica aia de sub " blogul nostru si al vostru" iar la mesaje mi le-a luat dupa 2 ore. Roger? big grin

| LolaLollita a răspuns (pentru FastAndFurious):

thinking chiar nu stiu. Eu am intrat pe TPU de curand, inainte sa raspund la intrebare. Facusem o pauza de pe la 4 dupa-amiazabig grin

| maria2231 a răspuns:

Bună, pe Zenda.ro poți găsi haine atât pentru mama ta, cât și pentru tine. Uite aici link: https://www.zenda.ro/imbracaminte/dama