| Gandurinegre21 a întrebat:

As dori si eu un remediu pentru grasimea abdominala, nu imi pasa daca este ceva pe termen lung sau scurt, desigur ca as prefera rezultate rapide, dar banuiesc ca asa ceva nu exista, dar cineva care a folosit un anumit program/dieta si a reusit sa scape de acest inconvenient care impedica asa zisele "patratele" sa devina proeminente. Multumesc!

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Abdomenel, genoflexiunile sau flotarile nu te vor ajuta deloc, ai nevoie de exercitii aerobice nu anaerobe, adica sa alergi sau sa sari coarda ori ceva asemanator.
Bafta!

| agathapurple a răspuns:

Liposuctie sau abdomene. Plus alimentatie corecta (fara fainoase, dulciuri, respectat aportul zilnic de calorii, fara mese consiste dupa 6 seara, respectat programul de somn). Fara mult sport patratelele n.o sa vina de la sine.

| Stalievus a răspuns:

Fa abdomene, flotari, genoflextiuni...
Fa-ti un program. De exemplu, dimineata cate 15 genoflexiuni, 10 flotari si 25 de abdomene. Nu manca mult si fa mult sport. Succes!