| prodan90 a întrebat:

As vrea sa cumpăr o pereche de ochelari de fițe, adică doar sa para ca sunt de vedere dar nu știu de unde. Știe cineva? Multumesc

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dai o gramada de bani pe niste rahaturi, crezi ca sunt ieftine?

| Amiraramii a răspuns:

Eu mi-am luat din sinsay, undeva la 10 15 lei, si sunt super

| prodan90 explică (pentru Amiraramii):

Vorbești serios? Au mai multe modele? Am sa încerc sa caut la și say, mulțumesc

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la orice magazin de optica

| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca glumesti, neavand habar cat de persecutati si ironizati sunt copii cu ochelari de smecherii clasei.

| Batmanel a răspuns:

Orice de pe olx...