| gugulina97 a întrebat:

As vrea sa imi comand o geanta pentru scoala de pe net :X imi puteti arata ceva modele vreau ceva care sa mearga mai mult cu tenisibig grin

9 răspunsuri:
| iulia999 a răspuns:

Http://www.dasha.ro/genti-casual/geanta-dreammy.html ce zici de genul acesta de genti :P sper ca te-am ajutat :)

| iulia999 a răspuns:

Http://melimeloparis.ro/produse/genti.html DRA TE POTI UITA SI AICI :)

| gugulina97 explică (pentru iulia999):

Nu imi place sad

| Aryana16 a răspuns:

Nu iti comanda de pe nettt sunt ncare poristii..eu mi-am luat anul trecut de pe net o geanta de la adidas si pe net arata intr-un fel si cand mi-a adus-o arata cu totul altfel...dar acum faci ce vrei eu doar ti-am dat un sfat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la şcoală sau la parada modei? Multă baftă la bacalaureat rolling on the floor)))))))

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Aryana16):

Păi depinde de site, eu doar ce mi-am cumpărat un tricou şi arată perfect şi materialul e bun.