| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa incep sa-mi conturez sprancenele, dar nu ma pot hotari dintre doua produse de la Essence: kitul pentru sprancene (contine doua farduri - o nuanta deschisa si una inchisa, o pensula si 3 sabloane) sau un creion? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Kitul pentru sprancene, evident.
Fardul se vede mult mai natural pe sprancene decat creionul, iti zic din proprie experienta.Creionul incarca foarte tare.Plus ca acel kit are 2 nuante, pensul, sabloana in timp ce creionul...nu stiu, e un simplu creion.
Iti recomand fardurile.

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns (pentru Kasia):

Pensula*
sabloane*
imi cer scuze pentru greseli, ma grabeam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kitul, fardul pare mult mai natural. Iar creionul iti poate lipi parul si sa arate inestetic.

| Mwha a răspuns:

Cum ti-au recomandat si ceilalti utilizatori, si eu iti recomand sa folosesti kitul. Creionul nu este prea bun, este prea gros. sad