| ciocolocomoco a întrebat:

Asi dori mai multe canale similare cu urmatoarele: Myss. terious, lorena popa, laura musuroaia,... pe youtube si sa fie romanesti! MERCI! dau funda!

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Pfiuuu, sunt o grămadă de româncuțe de-ale noastre pe youtube: nikolle88, ioana114, mada makeup, Cristina kovacs, mihalcea manuela, ioana qty, special koko, anda zelenca, madmoiselle loraine, creata1491, Cristina treptow, mauve nicole, yougorgeous by mihaela, florence vi, raluca hia, lessismorebysilvia, irina makeup1, tyana 1869, homemadebyelena, dede makeup, ladydyvine(ea nu mai postează, dar are multe videoclipuri), mereu frumoase...cam astea-s fetele pe care eu le urmăresc

1 răspuns:
| ciocolocomoco explică (pentru AnnaaaMaria):

Multumesc mult de tot