| Anne2000 a întrebat:

Bai prieteni parul meu e putin ondulat dar nu prea se observa. Astazi m-am dus la salon si m-am tuns drept dar acum la varfuri imi sta ca o matura ( varfurile curbate spre exterior ) ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Il poti fila la varfuri si nu iti va mai sta ca la o matura

3 răspunsuri:
| FUCKy0u a răspuns:

Poti sa ti-l intinzi cu placa sau sa-l rasucesti in partea cealalta din interior cand faci baie si parul e ud.Asta ar trebui sa faci cu o perie rotativa.

| Anne2000 explică (pentru mona):

Multumesc mult, mult, mult, mult! Chiar acum ma duc la salon! Te pup! :*

| mona a răspuns (pentru Anne2000):

N-ai pentru ce!