| UnchiulRamiz a întrebat:

Băieți va epilati în nas?

13 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Nu mă epilez, rar de tot mai trag cate un fir cu penseta.

| UnchiulRamiz explică (pentru Mindfulness):

Eu smulg cu mana când simt fire crescute în afara laughing am văzut unde ma tund eu ca au băgat epilare în nas cu ceara

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca sunt vizibile in afara nasului, atunci da. Dar nu epilare, ci cuplez la masina de tuns capul acela special pentru asta.

| FreddieM a răspuns:

Epilare e cam mult, altfel, cum te mai protejezi de praf și polen. Uneori mai,, scurtez'' din el cu mașina aia mica, sau smulg firele care cresc ca sârma uneori.
Cheers

| Mindfulness a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Da,cu ceara creste mai greu și cu timpul mai subțire.
E bine că măcar nu le lași așa, ai spirit bun de observare.

| TimberWolf a răspuns:

Nu, dar cred ca ar trebui sa fac ceva, daca il las sa creasca se face atat de mare incat iese din nas, e oribil.

| RAY a răspuns:

Parul ăla are rol de protecție imunitar

| TimberWolf a răspuns:

Sa-i zica cineva lui RAY ca parul are rol de protectie impotriva prafului si a alotor reziduri, nu are rol imunitar.

| wildthing a răspuns:

Nu ai cum sa nu-l tunzi, pentru ca altfel ajunge sa iasa din nas si sa-l si impletesti daca vrei. Cand creste prea mult, pe langa faptul ca arata scarbos, e si neplacut, pentru ca te gadila.

| ALM2000RO a răspuns:

Nu mă epilez și nu mă rad nicăieri.

| LisaJulie a răspuns:

Cum sa îi întrebi pe băieți asa ceva, urmează sa le întrebi pe fete dacă fac bătături la coturi?

| Cipi1212 a răspuns:

Nu.

| Cipi1212 a răspuns:

Firul de păr în nas are rostul lui.