| ionicuta a întrebat:

Balantele se impaca bine cu gemeni

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Da, chiar foarte bine, deoarece ambele sunt zodii de aer alaturi de varstaor.Sunt cate 3 zodii pentru fiecare element: Semne de AER: Balanta, Gemeni, Varsator
Semne de APA: Rac, Scorpion, Pesti
Semne de FOC: Berbec, Leu, Sagetator
Semne de PAMANT: Capricorn, Taur, Fecioara
Fiecare zodie are relatie foarte bune cu celelate 2 ale elementului, dar celelate nu sunt excluse o balnta se poate intelege foarte bine cu un leu{da ma rog daca nu sunt eu si fratimiu ca noi nu ne intelegem}.Si oricum relatiile sunt foarte influentate de caractereul persoaneleor, nu te poti baza pe astre tot timpul, ele au doar o influenta minuscula asupra noastra.

3 răspunsuri:
| 7eleven a răspuns:

Draguta nu esti un pic cam micuta pentru internet? da e probabil sa se inteleaga..gemeni e o fire calda happy

| IMC90 a răspuns:

Si, care e intrebarea?

| ionicuta explică (pentru IMC90):

Daca se potrivesc balantele cu gemeni