| ticaela a întrebat:

Buna , a incercat cineva crema Skinoren pentru cosuri , eu mi-am cumparat anul trecut un tub care a mers foarte bine adica daca ma faceam seara dimineata nu mai erau atatea cosuri , dar ultimul tub cumparat nu da rezultate deloc , am observat ca este mai moale crema . Voi ce parere aveti , ar trebui sa merg sa mai imi cumpar un tub ? Voi ce creme folositi pentru cosuri ? Funda!:d

4 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

Skinoren am si eu, l-am luat acum 2 luni, dar nu functioneaza -.-, si crema este relativ moale.Probabil au pus apa -.-

| ticaela explică (pentru AleXzpm):

Eu cand am luat prima data daca ma faceam odata dispareau si crema nu era asa lichida ...asta era acum vreo 2 ani straight face

| ch0c0latemix a răspuns:

Am incercat si eu.acum folosesc isotrexin gel si doar seara.

| SwettyCat a răspuns:

Buna...eu pentru cosuri folosesc Aknesol, pentru semne crema de galbenele si o creme anti-deshidratare noapte o data la 3-4 zile.Am incercat si Skinoren.Depinde de durata in care a stat in tub. Poate primul era mai proaspat facut...cine stie! Sper ca te-am ajutat!