| Elena200001231 a întrebat:

Bună, am comandat pe 30 septembrie de pe shein iar la statusul comenzii îmi arata "MAASTRICHT, LIMBAUGH nl, expedierea este in tranzit către destinație". asa îmi arata și în weekend iar weekend-urile nu se pun. credeți că azi se va livra?

3 răspunsuri:
| Denisa83973q a răspuns:

Depinde,eu am așteptat după o comandă o lună.Cel mai probabil îți vine săptămâna asta, ca sa fii sigură vorbește cu ei.

| ReddY25 a răspuns:

Puțin probabil

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are cum sa se livreze azi odata ce inca este in asteptarea uramtorului zbor liber, fiind inca in Germania.