| anonim_4396 a întrebat:

am decis sa-mi vopsesc parul din saten inchis in aramiu (palette K8/K16)...cum credeti: voi obtine culoarea dorita sau va fi mai inchisa decit pe ambalaj? multumesc mult!

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. in functie de grosimea firului, de cat stai cu vopseau pe par( cu atat de deschide mai mult, dar si se arde odata cu deschiderea), daca ai fost sau nu vopsita anterior, de calitatea vopselei, deci sunt multi factori. Nu stiu cum arata pe ambalaj, dar parerea mea o sa iti iasa o culoarea mai inchisa, dar nu e sigur nimic deoarece sunt multi factori care schimba culoarea.

| VutcariovEmilia a răspuns (pentru LaLaura):

Multumesc mult