| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

am o problema, de mai mult timp am multe puncte negre si niste bubulite mici, as vrea un remediu mai naturist pentru aceasta problema deoarece am incercat multe creme, lotiuni, masti etc. si tot nu a functionat, cat de curand as vrea sa ma duc la un dermatolog sa ved ce mi-ar oferi, dar pana atuci am vrut sa va intreb si pe voi. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| andreeapop14 a răspuns:

TPU este un site care ajuta oameni, da sfaturi si altele, nu pentru ati face u publicitate...

5 răspunsuri:
| Meagainsttheworld a răspuns:

Pai un remediu mai naturist ar fi ceaiul de musetel, coada soricelului, galbenele. si eu am avut multe probleme cu cosurile si acum mai am dar doar cateva, si am mai folosit si Zineryt. Mult succes :* dar cel mai bine ar fi sa mergi la un dermatologwinking

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru andreeapop14):

Greseala mea. oricum nu trebuia, am cerut un sfat, nu fac publicitate

| andreeapop14 a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Scuza-ma bigmistake, comul era pentru looking4u ca ma enerveaza ca uni oameni se folosesc de siteuri de socializare pentru asi face publicitate, iarta-ma inca odata.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru andreeapop14):

Am dat din greseala....imi pare rau