| iooaaand a întrebat:

Am pe buza pe sus 2 pete mai inchise la culoare oare cum pot scapa de ele? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Hiperpigmentari care sunt destul de frecvente in zona aceea sau mici puncte negre.
Inspecteaza zona atent.
Daca sunt hiperpigmentari trebuie sa folosesti SPF zilnic pentru ca in timp -ani de zile - se intensifica micile pete si se si inmultesc din pacate...
Daca nu-s pete si sunt puncte negre fix pe conturul buzei la limita dintre pielea buzelor si pielea fetei nu umbla sa le scoti singurica cu unghiile ca iti poti leza pielea, sunt patitawinking

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ruj - dar deja sigur folosești

| iooaaand explică (pentru sierra1):

Scuze m-am exprimat eu gresit, nu se afla chiar pe buza deasupra buzei pe piele

| sierra1 a răspuns (pentru iooaaand):

Fond de ten - dar deja sigur folosești

| iooaaand explică (pentru sierra1):

Da foarte rar nu imi distrug fata cu astfel de porcarii! Mersi oricum