| Pufi1999 a întrebat:

Am vazut o noua metoda de suvitare nepermaneta aparului (hair chalking). As vrea sa stiu daca se ia la prima spalare de pe par, daca se ia pe haine sau pe perna de dormit

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Deci se ia la prima spalare pe par si nu se ia pe perne si nici pe haine trebuie sa stai un pic dupa ce ai folosit metoda de suvitare cum e si cu vopseauna funda?

4 răspunsuri:
| Baki_Heni_1996 a răspuns:

Da.se ia la prima spalare.
dupa ce se usuca nu se ia.inainte de a folosi creta colorata ai grija ca parul tau sa fie curat fara anumite balsamuri deoarece uleiurile din ele impiedica sa ramana culoarea pe par.
succes.si distreaza-te cu suvitele colorate >big grin

| Pufi1999 explică (pentru Katoky):

Raspunsul tau e bun, dar mai astept si alte raspunsuri

| Katoky a răspuns:

Ok

| Pufi1999 explică (pentru Baki_Heni_1996):

Multumesc., Daca vrei funda iti voi da daca raspunzi la intrebare ASTA : http://www.tpu.ro/timp-liber/ce-faci-baki-heni-1996/