| bombita a întrebat:

Are cineva idee ce s-a întâmplat cu site-ul parfumeria.ro? Si-a schimbat denumirea sau nu mai exista deloc? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate a semnat vreun contract ceva cu notino ca asta apare pe google.

Bula
| Bula a răspuns:

Hosting-ul pe serverul unde-i postat site-ul este oprit, dar numele nu e sters din evidente.
Probabil se lucreaza pe site sau este suspendat.

| Violleta2022 a răspuns:

Au inchis-o, fiind ceva putred acolo.

| bombita explică:

Nu era nimic putred. Cumpăram de acolo parfumuri pe care nu le găseam în magazine fizice, erau originale. Niciodată nu am avut o problema cu ele. Îmi pare rău dacă se închide. Aveau parfumuri pe care la noi nu le găsești decât în duty-free?

| bombita explică (pentru Bula):

Asa sper şi eu. Contrar altor păreri aveau parfumuri originale si nu am avut probleme. Multumesc de răspuns