| Estera123 a întrebat:

As dori sa incerc o crema anticelulitica (combinata cu putin sport) sa vad ce efecte are. Care crema anticelulitica de la Oriflame ati incercat-o si vi se pare ca are efect, ori alta crema de pe piata? Dar crema contra vergeturilor?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gerovital Plant anticelulitica sau Elmiplant - cea cu efect de incalzire.

| Farmec a răspuns:

Pentru ca este vara iti recomandam un gel anticelulit cu senzatie racoroasa:http://farmec.ro/produse/corp/cryo-gel-modelant-pentru-slabit-62.html
Are o acţiune imediată, cu un puternic efect de răcire şi o acţiune de durată cu efect de fermitate dat de complexul Bio-Slim PF, fapt ce amplifică procesul de slăbire. Uleiul natural de lămâie este excelent pentru tonifiere, fermitate, energizare. Gelul are proprietăţi puternic emoliente lăsând pielea catifelată, suplă şi delicat parfumată.

| Madalina_Aditza_1991 a răspuns:

Slim gel