| Larisssaa a întrebat:

Buna as vrea sa-mi fac niste suvite colorate love struck nu stiti unde pot sa gasesc de cumparat ...si cat costa happy? puppy dog eyes Se gaseste la farmacii? puppy dog eyes Fundã love struck love struck

Răspuns Câştigător
| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Buna :X
sunt la farmacii speiuri colorate pentru par, si iti poti face suvite
costa in jur de 10-12 lei
suvitele se duc la prima spalare.
fundita? :X

8 răspunsuri:
| Larisssaa explică (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Multumesc mult de raspun love struck ma ajuat happy Tiam dat fundita nu pentru ca miai cerut [-x ci pentru ca mi-ai dat un raspuns de ajutor happy si foarte frumos formulat :X :* MERSIIII :*:*:*

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns (pentru Larisssaa):

Cu placere. oricand happy

| Larisssaa explică (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Scuze cã iti zic crying dar astazi am fost deja la 2 farmacii si mi-au spus ca nu au avut niciodata acoloa asa ceva :o:o nu stiu unde as mai putea gasi?
la saloanele de cosmeticã vand asa ceva? puppy dog eyes TE ROG sa imi spui!

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns (pentru Larisssaa):

Eu am vazut peste tot pe la farmacii. acu depinde...
si da, poti incerca si la saloanele de cosmetica, este posibil sa aiba. incerca si la magazinele aste universale(care au de toate)
este imposibil sa nu gasesti nicaieri.

| Larisssaa explică (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Okwinking Am sa incerc tongue tongue dar siteuri pe net de unde le pot comanda sti? thinking

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns (pentru Larisssaa):

Am incercat sie u sa comend de pe net si nu am fost multumita deloc de rezultat. a intarziat foarte mult si nici nu erau de calitate. deci, mai bine cauti prin magazine, ca sa stii ce cumperi

| Larisssaa explică (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Ok mersii :*:*:*:*:*:*