| Valdez_Miranda_1990 a întrebat:

Atunci cand imi fac unghiile gresesc. Este un gel care il pui langa unghie si il iei atunci ccad dai cu oja pe unghie. Se ia foarte usor, dar nu stiu cum sse numeste.

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

De ce nu te duci sa ti le faci la un salon sau la cineva care se ocupa cu asta? Daca tot vrei sa dai banii pe un anume gel sau ceva de genu, cam tot acolo iesi. Nu te costa mai mult de 40-50 de lei.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Mai bine isi cumpara un salon personal decat sa se deplaseze pana nu stiu unde si sa astepte si la coada dupa altii.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru SergiuBoss11):

In 2015 se fac programari in astfel de cazuri.