| Xeniaa a întrebat:

Buna care este mai bun syoss sau elseve? funda (fara depinde de tipul de par in general)

Răspuns Câştigător
| Fiorella18 a răspuns:

Eu le-am incercat pe amandoua si parerea mea este ca elseve e mai bun. Acum depinde si de parul tau, ce ii prieste mai bine. Nu poti stii pana nu le incerci pe amandoua. Dar, calitativ, parerea mea este ca elseve e mai bun.

6 răspunsuri:
| buff1 a răspuns:

Cel mai bun este Elseve cu laptisor de matca si daca ai sa iai si balsamul ai sa vezi ce multumita vei fi happy

| luiza a răspuns:

Pentru mine syoss! este cel mai bun

| TiffanyღBJ a răspuns:

Elseve!

| zZzStEpHzZz a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

Buna elllllaaaaa eu iti zic ca e elseve te rog da-mi funda

| Mariinaa a răspuns:

Mai bine incearca Pantene Pro-V, ti-l recomand cu mare drag, am incercat si eu samponuri din gamele precizate de tine, si m-am intors la Pantene Pro-V pentru ca nu se compara. Succes happy.

| queenazalea a răspuns:

Incearca/Incercati ElseveX3 e super buuun e intr-un ambalaj mov.