| PinkyFlor a întrebat:

Buna!

Ce culoare de oja va place mai mult dintre: rosu si negru?big grin
Ce se potriveste mai bine pentru revelion?
Funditalove struck
Multumesc! Pa-pa!

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Imi place foarte mult negrul, pentru ca se adapteaza stilului meu.
De revelion, eu o sa am o oja neagra. normal, pentru ca asa imi este tinutawinking
Dar pentru tine, ti-as sugera rosul. e culoarea dragostei si o sa ai noroc in anul ce va incepehappy, de asemenea e o culoare sexy, care acapareaza atentiahappy

pupicihappy

42 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Rosu pentru ca este culoarea sarbatorilor.

| DeeaLove08 a răspuns:

Pai rosu este potrivit daca te imbraci foarte elegant, iar negru il poti folosi si la o tinuta mai casual. dar daca mergi la manichiurista poate sa-ti faca un model cu aceste doua culori.
http://www.youtube.com/watch?v=5N6D7-6jAvA&feature=channel ( ceva de genul acesta sau ceva mai simplu)
bafta si un an nou fericit! funda?

| baru a răspuns:

Sall. Pentru revelion, obligat culori deschise. Dca se poate sa combini ar fi si mai bine. Un an nou fericit, tie si familiei tale. Pa!

| pwp a răspuns:

Negru happy

| newperson4him a răspuns:

Mie imi plac ambele foarte mult cum arata pe unghii, ai putea sa-ti faci jumate din unghie rosu si jumate negru modelul ceva in genu : http://4.bp.blogspot.com/......tate+(10). JPG
Sau o unghie rosie una neagra. Eventual depinde si ce imbraci, dca ai mult rosu in tinuta da`te cu negru pe unhii, si invers.:D
Bafta.

| byencutza95 a răspuns:

Ambele culori imi plac, dar cred ca pentru revelion ar merge oja rosie, asortata cu o haina sau un accesoriu de aceeasi culoare.ar arata super. distractie placuta de revelion! bafta happy

| Biu a răspuns:

Pai ai putea sa le combini, o jumatate de unghie cu rosu si jumatate cu negru ar iesi fain smug

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
In general ambele sunt frumoase
Dar pentru revelion cred ca merge mai bine rosuhappy

:*:*

| corina977 a răspuns:

Rosu

| andragrigoras2000 a răspuns:

Rosu se potriveste pentru ca exista superstitii.se zice ca trebuie s aporti ceva rosu in seara de revelionbig grin
n

| haiZI a răspuns:

Negru e pentru o petrecere selecta, rosu daca iesi in oras cu iubitul tau.

| xPinkSunShine a răspuns:

Eu zic ca rosu.Mai ales ca e foarte bine sa porti in noaptea de Revelion culoarea rosu.Iti aduce noroc in noul an.

An nou fericit si toate dorintele sa ti se implineasca!

| girl95 a răspuns:

Rosu, se spune ca aduce noroc in noaptea de revelion.

| Libelle a răspuns:

Buna!
Pentru Revelin as zice ca merge mai bine rosu, tot e superstitia aia, ca sa ai ceva rosu.
Si, in general, rosu imi place mai mult.

| PupicelT a răspuns:

Eu una as alege rosu.

| SEXobeat a răspuns:

Rosulove strucklove struck

| ILoveUSoMuch a răspuns:

Rosu.iti iese in evidenta... dar nu e nici o problema daca adaugi si putin negru.
te pupkisskiss
funditakiss:d

| Diddy_5492 a răspuns:

Rosu cu siguranta!

| Akira a răspuns:

Negru

| chocolate3755 a răspuns:

Depinde de ce vei purta, dar totusi cred ca mai dragut e rosu, e mai festiv si iti arata feminitatea, pe cind negru da impresia ca vrei sa mori.

| zZaPpAlLiICcIIcuLiPpiCciI a răspuns:

Sall., pai rosu cred eu ador culoarea negru day dreaming dar nah rosu e mai potrivit pentru revelion apropo depinde de imbracaminte tonguesmug fundita.

| Diiia_3965 a răspuns:

Ti-ai putea face intreaga unghie cu negru si niste fulgisori cu rosu.asa in tonul sarbatorilor. ai o gama foarte larga de modele, ti-am dat doar un exemplu unde le poti alege pe amn2 :d

| Pisicu?a a răspuns:

Mie pentru oja cred ca nergru
Pentru revelion poti sa pui o unghie rosu una neagra sau o jum de unghjie negru si jum rosie depinde de culoarea dominanta din tinuta ta si depinde si de nuanta de rosu ai.

| EvangelineDS a răspuns:

De rvelion se poarta rosu se zice ca aduce noroc

p. s daca ti o foaie in mana cu catva dorinte de al tale intre schimbarea dintre ani se zice ca ti se vor indeplini
bafta succes spr ca te-am ajutat

| Izzaabellaa a răspuns:

Pai d erevelion cike bine sa porti rosul ceia ce rezulata ca rosu

| el_1035 a răspuns:

Depinde si de tinuta, dar e o seara speciala si rosu ar iesi in evidenta.

| Crisu a răspuns:

Rosu aduce noroc de revelion.De'asta te si imbraci cu lenjerie rosie.
Dar negru merge cu orice te'ai imbraca.
Eu una ti'as recomanda negru, pentru ca dupa parerea mea, ca rosul iti aduce noroc e o superstitie.
Well, acum tu faci ce vrei. Fa si tu un sondaj si alege majoritatea raspunsurilor. laughing

| Fallen Angel a răspuns:

Mie imi place negru dar pentru revelion se potriveste rosu happy

| CorynutzaBeibi a răspuns:

Depinde si cu ce te imbraci happy Dar oricum, mai bine ar merge rosu decat negru. Sau iti faci un model folosind ambele culori
Un An Nou fericit! :*