| SimaSimaa a întrebat:

Buna! Ce părere aveți despre cremele de fata (sau produsele în general de ingrijire) de la Avon?

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Unele produse sunt bune, dar unele nu prea si trebuie folosite in intervalul ala de timp pe care il au, daca expira, nu prea sunt asa bune....depinde de tenul pe care tu il ai.
Stiu ca a folosit mami si avea bubite de la unele creme de la ei.

3 răspunsuri:
| SimaSimaa explică (pentru CezaraEM):

Am înțeles, mulțumesc!

| Alexis1202 a răspuns:

Categoric nu. Mai bine folosești creme de la farmacie, gen Gerovital, Apidermin, sunt in jur de 20 de lei. Eu am tenul sensibil și de la o crema de coșuri m-am ales cu o iritație și de la un rimel cu ditamai ulciorul. E important ca o crema sa nu aibă parfum. Daca vrei sa îți recomand o crema, am câteva cunoștințe de la cursul de Make up, doar spune mi ce fel de ten ai, gras, mixt, uscat, sensibil? Sau ce cauți mai exact?

| BiancaBiiaa a răspuns:

Vrei sa faci parte din echipa mea Avon ca reprezentant sau client direct? Anunța ma și te ajut