| inger02 a întrebat:

ce produse pentru a proteja parul atunci cand il intinzi cu placa stiti? vreau detalii : pret, unde le gasesc, Multumesc!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate sunt produse pur comerciale, nu te mai încrede în ele.
Formează peliculă protectoare, dar căldura emanată de placă distruge acestă barieră.
Pa, pa.

| EffieStone a răspuns:

Cauta in produsele avon, sunt o multime de sprayuri pentru par

| adnyydro a răspuns:

Eu ti-as recomanda produsele oriflame deoarece sunt naturale, bune și la un preț bun poți vizita"catalog oriflame online"

| Esperança a răspuns:

Eu de vreo 5 ani folosesc ulei pentru protecţie termică de la kallos şi nu am nici o problemă!
Ba chiar îmi face părul moale, mătăsos şi strălucitor (ce-i drept îmi întind părul cam rar, odată la una sau chiar două saptmani)
Preţul variază între 22 şi 25 ron! (depinde de unde îl iei)

| Esperança a răspuns (pentru adnyydro):

"Produse oriflame naturale" laughing Dacă parabenul şi colorantul este natural, atunci da se pot spune că sunt naturale happy

| Tzukushi a răspuns:

Nu stiu despre produse de protectie

dar hitrateaza mereu parul, foloseste o masca profesionala

citeste despre masca mea

http://www.sfaturilemariei.com/......sk-review/