| ch0c0latemix a întrebat:

cu ce as putea asorta o salopeta de genu acesta : http://www.google.ro/......tp?/imgres
doar ca sunt scurti, pana la genunchi. o tinuta pentru premiere ar fi....mersi

9 răspunsuri:
| ch0c0latemix explică:

Pentru sfarsitul clasei a10a,daca va ajuta.si am ales asa pentru ca nu vreau sa fiu foarte eleganta.astept parerile voaste:*

| teo6dia4c99 a răspuns:

Pai cu un tricou alb sau o camasa. In picioare niste balerini crem, bej sau botine. Sper ca te-am ajutat!

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Sincer,sunt de parere ca nu ar fi cea mai buna alegere pentrru o premiere a clasei a 10-a.Dar daca as purta aceasta salopeta as asorta-o cu niste sandale tip roman stravechi sau sanda platforma de lemn, iar ca piesa pe dedesubt as folosii o camasa slim sau un tricou alb, in caz ca-ti iei sandale timp roman incearca sa asortezi culoarea tricoului cu sandalele.Iar in final te-as sfatuii ca pentru aceasta premiere sa incerci o rochie sun-slim in nunante neon sau inflorata(Incearca sa fii imbracata simplu si normal dar cu bun gust pentru evenimente de genul asta).

| Fllorentina a răspuns (pentru ch0c0latemix):

Daca gasesti tinuta potrivita sa imi spui si mie happy Eu de asemenea incerc sa ma decid asupra tinutei de sf de an! Nu ca ar fi ceva foarte spectaculos dar pentru mine este! La fel cum este si pentru tine kiss

| ch0c0latemix explică (pentru Fllorentina):

Oklaughing dar tu la ce te-ai gandit?:*

| Fllorentina a răspuns (pentru ch0c0latemix):

Eu m-am gandit la rochita happy! Tot anul am purtat blugi, macar la sf de an cand ii cald sa fiu imbracata in rochita big grin

| ch0c0latemix explică (pentru Fllorentina):

Da,asa e.nici eu nu m-am decis inca.

| ch0c0latemix explică (pentru Fllorentina):

Pana la urma am ales o rochita draguta bej si niste sandalute big grin multumesc pentru raspuns!happy

| Fllorentina a răspuns (pentru ch0c0latemix):

Nu ai pentruc ce. Imi place cum ai decis sa te imbraci >:d