| anonim_4396 a întrebat:

Deci am completat un chestonar de inscriere ca model al agentii MRA. Si am scris o masura gresit ( nu m-am masurat cum trebuie >:" ) si am scris ca am la sold 89 cand de fapt am 81 cei de acolo mi-au zis ca vor sa ma vada sa-mi faca niste poze, Exista sansa sa nu ma primeasca in agentia lor de modeling ca am la sold 81? Vreau pareri happy Funda :* P.S.: sunt fata, 14 ani, inaltimea de 180, 56 kg 83-67-81 big grin

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Eu zic ca vor comenta de acel 67 din talie.si 81...cam putin dar mai bine putin decat prea mult-zic eu. oricum succes!

5 răspunsuri:
| Valentiinaa a răspuns:

Nu cred.Am impresia ca te vor masura. Dar daca te cheama la ei poti sa le spui greseala pe care ai facut-o.

| Ciocolacious a răspuns:

La cat timp dupa ce ai trimis chestionarul, ai primit raspuns?

| anonima1799 a răspuns (pentru Ciocolacious):

5 zile-10 nu mai stiu exact

| Ciocolacious a răspuns (pentru anonima1799):

Trimite-mi intr-un mesaj fb.tau, te rog happy

| anonima1799 a răspuns:

Te-am adaugat ca prieten big grin da accept