| bilushca a întrebat:

deci ma bate gandul sa ma vopsesc cu henna.am auzit ca are efecte foarte bune.si cum de cateva zile imi cam cade parul, as vrea sa incerc :-s...si asa ii mai dau parului si un strop de culoare.

6 răspunsuri:
| Yoana3 a răspuns:

Cei aia henna? big grin

| Posesiv a răspuns:

Daca te vopsesti, o sa-ti cada parul si mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine, decât cu chimicalele astea...şi eu intentionez in curând, nu are ce rău să ţi facă, e ceva natural.Dar am auzit că iţi dă o culoare roşiatică thinking

| StarDust a răspuns:

Nu recomand henna. daca vrei sa aduci un strop de culoare foloseste inainte un nuantator ca sa vezi cum iti sta.
henna stiu ca e f toxica pentru par. nu ca celelalte nu ar fi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StarDust):

Pff.unde ai auzit tu că este toxică? http://www.garbo.ro/articol/Frumusete/1094/Vopsirea-parului-cu-Henna.html

| StarDust a răspuns:

Nu mai stiu. asa auzisem eu thinking happy ma scuzatiwinking