| Maliwiskey a întrebat:

Deci happy vreau sa imi fac suvite albastre sau roz ce as putea folosi?(nu vopsea sau nuantator)p.s..sa se curete usor si repede. Fundaa

Răspuns Câştigător
| Mary2011 a răspuns:

CU violet de gentiana happy daca il diluezi putin iese deschis happy si nu e nici scump il gasesti la farmacie

9 răspunsuri:
| day16 a răspuns:

Buna! Daca vrei ceva pentru o zi, sunt niste spray-uri cu vopsea. Am incercat si eu la o petrecere unul movlaughing A iesit destul de binebatting eyelashes
Eu l-am luat de la un magazin la care se gaseau si costume pentru halloween, masti, etc

| Maliwiskey explică (pentru Mary2011):

Se curata usor?

| Mary2011 a răspuns (pentru Maliwiskey):

Da happy se ia la cateva spalari

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Albastru de metil.

| Mary2011 a răspuns (pentru Mary2011):

Si pentru suvite albastre albastul de metil happy il gasesti tot la farmacie laughing am incercat :X in vara si a iesit supeerr

| Jusssstme a răspuns:

Buna.Poti folosi albastru de metil pentru suvite albastre. Exista insa niste sprayuri pentru party cu multe culori si se curata si repede la 2-3 spalari.Eu am vazut in Carrefour la raionul cu farfurii, paie, pahare etc.Albastru de metil il gasesti la farmacie.
Cu spesanta ca ti-am fost de folos,
Adda

| Cuniska a răspuns:

Este vopsea din plante, este naturala, protejeaza parul si dupa vreo 2-3 spalari se ia

| LittleLuciane a răspuns (pentru Mary2011):

Nu sti cam cat costa violetul de gentiana?

| denysuk25 a răspuns:

Cu spray. Se duce la spalat.