| monica7666 a întrebat:

Eu am genele lungi si incalcite si nu stiu ce rimel sa folosesc pentru a le descalci si sa arate bine.

Răspuns Câştigător
| BloodyLips a răspuns:

Depinde de tipul aplicatorului, nu de rimel.De exemplu, pe gene lugi trebuie o periuta cu peri foarte desi si lungi.Pentru gene mai scurte trebuie o perie cu peri rari si micuti. Unele aplicatoare au o periuta ce le contine pe ambele, tu trebuie sa te dai cu partea cu peri desi, care ajuta la descalcire.De asemenea, vezi sa nu aplici foarte mult produs, pentru ca o sa apara efectul de gene "panza de paianjen".Ca sa ai gene lungi fara sa apligi jumatate de tub de rimel poti folosi in ondulator de gene, insa nu prea recomand, se intampla uneori sa le rupa si sa le slabeasca. Pupici:*

41 răspunsuri:
| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Se vede că nici ție. Rămâi o tipă simpatică pentru mine dar mai ai de lucrat la capitolul orgoliu că deși pot spune același lucru și despre mine totuși orgoliul tău s-a dovedit superior. Mare păcat că te-ai obișnuit ca un băiat să cedeze în fața ta, uite că eu sunt mai dificil dar tot mai am până să te ajung că deh tu mai ești și fată pe deasupra. Ce pot spune. Succes cu Avon-ul tău, noapte bună și vise plăcute. Mi-a făcut plăcere să vorbim chiar dacă au fost doar 2 zile.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Foarte frumos, banuiesc ca nu dai mesaj din acelasi motiv pentru care nu dai nici cerere de prietenie.Nu are legatura cu fata, baiatul si alte rahaturi.Nu am deloc de lucrat la capitolul orgoliu, nu sunt o tipa orgolioasa, doar ca m-ai surprins cu faza aia si am vrut sa vad cat de departe mergi pentru o prostie de genul.Ramai asa complicat cum esti sper ca discutiile cu orgoliul tau dragut sunt mai placute decat discutiile cu mine.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Tu ai mers cel mai departe. Ai probleme cu orgoliul.

| BloodyLips a răspuns (pentru BloodyLips):

Fie cum spui tu, sunt eu o copila.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Păcat ca nu dai tu dovada de maturitatea necesara ca sa treci peste.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Mai păcat că nici tu nu dai chiar dacă mai corect ar fi fost ca tu să dai. În caz că o să discut cu orgoliul meu acesta va fi mult mai norocos ca tine. Cya.

| monica7666 explică (pentru T0T):

Eu nu cred ca ati gasit locul potrivit sa va certati.

| T0T a răspuns (pentru monica7666):

Ai primit răspunsul pe care ți-l doreai deci care e problema?

| monica7666 explică (pentru T0T):

Eu nu am nici o problema. Nu cred ca are rost sa va certati intr-un loc in care nu este cazul. Daca vrei sa te certi cu cineva o faci in privat.

| T0T a răspuns (pentru monica7666):

Nimeni nu va da acel mesaj în privat dacă ai citit ceva.

| monica7666 explică (pentru T0T):

Eu zic sa terminam aici discutia ca deja e prea mult.