| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor,

Am o dilema mare. Am o tinuta formata din aceasta salopeta http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0277529003.html si aceste sandale http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0221074006.html

Imi puteti da niste sugestii, cu ce fel de plic sa o asortez. sa fie de culoarea salopetei sau de culoare sandalelor? De asemenea, doresc sa-mi iau si o curea de talie, ca sa acopar cusatura aceea a salopetei, dar la fel ca si in cazul plicului, nu stiu ce culoare. Stiu ca trebuie sa am maxim 3 culori ca sa nu par o sorcova, deocamdata sunt doar 2. Manichiura ce culoare pot sa mi-o fac? Sa incerc un nude, ceva foarte simplu?

Astept parerile voastre!

Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Bună Denisa!
Poţi încerca să le asortezi cu un plic negru simplu şi de asemenea o cura neagră în talie. Unghiile ar da foarte bine un negru nude, ştiu că poate zici că e prea mult negru, ănsă această culoare nu dă greş niciodată şi merge în orice situaţie.
P.S.Îmi place stilul tău vestimentar laughing :*
Baftă!
FUNDĂ?

| Bondarel99 a răspuns:

Singura curea care ar merge acestei salopete ar fi una aurie din metal, un fel de lant...altfel de curea ar strica croiul si imaginea ei. Poti sa ti iei un plic de culoarea sandalelor sau chiar alb sau negru.Iar manichiura iti recomand sa fie nude dar o poti face cum vrei.

| MarissaBNails a răspuns:

Astept si alte pareri. Multumesc fetelor!

| MarissaBNails a răspuns (pentru Carla01):

Multumesc, astept si alte pareri.

| MarissaBNails a răspuns (pentru Bondarel99):

Multumesc, mai astept si alte pareri.