| maf a întrebat:

Fetelor cum arata barbatul perfect? Ma refer doar la aspectul fizic! de fapt daca aveti putin timp liber puteti sa va uitati putin peste facebook-ul meu si sa-mi spuneti parerea voastra? Ce defecte am? Puteti sa dati o nota de la 1 la 10? Va multumesc.
https://www.facebook.com/oprea.ion.7 (dar nu va uitati doar la 1-2 poze).

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul perfect pentru mine... thinking
Brunet sau saten inchis cu ochi caprui inchisi sau negrii ( de preferat negrii laughing ), cu tenul deschis sau nu.
Si imi place genul asta pentru ca eu sunt in extrema cealalta. blonda cu ochi albastrii.

| cooldreams a răspuns:

Machomen! Nu ma deranjeaza culoarea parului, nici a ochilor, insa in genrali ii prefer pe cei oachesi si musculosi!
Oricum, mister, nici tu n-arati rau! Iti dau 9+ ca faci fotbal. big grin
(Oh, iata ca am trei prieteni comuni cu tine pe fb! Add me!)

| Azazea a răspuns:

Sincer nu am o preferinta in ceea ce priveste culoarea parului, sau a ochilor sau a pielii, daca imi place, imi place si gatalaughing
dar am observat ca sunt atrasa de baietii inalti si slabi laughing) peste 1.80(minim) laughing poate pentru ca eu sunt mica de inaltimelaughing nu stiu.

| BiuL a răspuns:

Fara suparare intrebarea mi se pare foarte puerila, pentru ca in primul rand nu exista perfectiune si in al doilea rand gusturile nu se discuta, mie imi plac brunetii, altor fete le plac blonzii, unor fete le plac culturistii si baietii muschiulosi, eu nu suport genul acela deci singura persoana careia trebuia sa ii placa de tine esti chiar tu!
Daca e sa fac o descriere a barbatului ideal in viziunea mea ar fi inalt, sa zicem 180 185, brunet, ochi verzi, umeri lati laughing slabut, fata de copil, sa nu fie foarte masculin, sa fie trendy flendy sau mereu elegant laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu am Facebook.

| Almássy a răspuns:

Brunet cu ochi negri

| maf explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspunstongue

| maf explică:

Va multumesc fetelor pentru raspunsurile voastre, va pup happy

| Bondarel99 a răspuns:

Esti chipeshappy ce faci maine seara?laughing

| maf explică (pentru Bondarel99):

Ce vrei tu :p