| Carolina1972 a întrebat:

Fetelor, imi dati niste sfaturi si idei de imbracaminte pentru a doua sedinta foto? (care presupun se se va face dupa deschiderea scolilor). O camasa rosie + blugi negri + tocuri negre m-am gandit eu. Imi mai ziceti niste idei?(sunt clasa 12) Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anee1667 a răspuns:

Am eu alte câteva idei :
1. Fustă( material asemănător raiatului) maro +un top strâmt alb + botine
2. Pantalon evazat jos (cu material lejer/ văratic/ subțire ) negru+ top vișiniu + tocuri
3. Fustă ( material asemănător raiatului) neagră cu nasturi+ cămașă albă + pantofi
4. Cămașă albă tip rochiță + curea groasă + pantofi
5. Fustă gri în carouri maro și negre + top scurt pe gât+ tocuri

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai ai de asteptat pîna se redeschid școlile, pînă atunci stai acasa.

| Carolina1972 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi fato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Carolina1972):

Eu nu sunt fată.