| lorenmorgan a întrebat:

Buna fetelor! sunt de inaltime asa 1.70 sunt putin plinuta si am un pic de purta ce model de fusta mi-se potriveste? fusta closhata sau strinsa? va rog spuneti-mi nu stiu ce fusta sa-mi cumpar la 1 septembrie!((((

7 răspunsuri:
| costi1998 a răspuns:

Cel mai bine, cumpara'ti un halat, sta bine pe tine, si nu se vede burta aia cat o balena:devil.

| Andreutaionela a răspuns:

Parerea mea este sa iti iei una closhata, pentrucaste mult mai buna si o sa iti stea mai bine, parerea mea!
Sper ca te-am ajutat :-)

| MihaLove2002 a răspuns:

Buna! Eu ti-as sugera fusta stransa, dar daca zici ca ai putina burta ti-as recomanda fusta closhata!
P.S.: si eu am facut la fel, am luat fusta closhata ca am si eu un pic de burta.
Sper ca te-am ajutat!happy

| lorenmorgan explică (pentru costi1998):

Stii nu am burta mare! si nu arat ca o balena. esti un fraier))))))

| lorenmorgan explică (pentru Andreutaionela):

Da m-am gindit si eu la asta! multumesc mult*****

| h3r a răspuns:

Dacă zici că n-ai burtică prea mare, atunci de ce nu vin bine amândouă? Oricum, recomand o fustă mai pe corp pe care s-o poți accesoriza cu o curea subțire. Îți va subția puțin talia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e 1 septembrie apuca-te de exercitii fizice, abdomene, si ai sa vezi cum o sa ti se potriveasca orice rochita, bafta! ce se intampla pe 1 septembrie?