| anonim_4396 a întrebat:

happy
Imi recomandati va rog un sapun (solid sau lichid) pentru ten gras, acneic pana in 20 ron. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Nu sunt indicate decat cele cu PH neutru, iar unul de acest fel este sapunul Dove.
La mine merge de minune impotriva cosurilor, dar cred ca depinde de tipul de ten al fiecaruia.
Nu este nici scump si lasa piele moale si catifelata.
batting eyelashes Nu e deloc indicat sa te speli cu sapun lichid pe fata.
Daca ai probleme mai serioase cu tenul, ar trebui sa consulti un dermatolog.
Numai bine!

9 răspunsuri:
| NotToday a răspuns:

?*

| NotToday a răspuns (pentru Cherilyn):

Din cate am inteles, sapunul Dove inchide porii... Deci, ma gandesc ca nu e chiar cel mai bun pentru tenul meu happy Sau ma insel?

| Cherilyn a răspuns (pentru NotToday):

Nu stiu daca inchide porii sau nu, dar eu sunt ultra multumita de el!
Daca nu esti sigura de produs, ai putea sa intrebi intr-o farmacie. Mai mult ca sigur vei gasi acolo!
Si in general produsele de la Dove sunt foarte bune happy

| NotToday a răspuns (pentru Cherilyn):

Multumesc! O sa-l incerc happy

| Cherilyn a răspuns (pentru NotToday):

Oricand!
Sper sa functionezehappy

| mcandr3y a răspuns:

Chiar daca ai dat funda... sapunul dove e doar un sapun! ar trebui sa te speli pe fata cu un sapun pentru problemele tale! avand in vedere ca ai si tenul gras si acneic... poti incerca Sapunul Dermatologic CU-ZN de la Uriage. Iar daca vrei un "sapun lichid" pentru fata (despre care se vorbea mai sus) poti incerca Ivapur de la Ivatherm! cele 2 produse recomandate sunt foarte bune si dupa folosirea lor chiar se vad rezultate! asta daca le folosesti regulat! la unele persoane (cele care nu le au din cauza infectiilor? sau problemelor? - din sange) cosurile apar deoarece nu se spala!hee hee

| NotToday a răspuns (pentru mcandr3y):

Multumesc!

| NotToday a răspuns (pentru uic9999):

De cateva saptamani ma tot chinui sa gasesc un sapun 100% natural... O sa mai incerc sa caut, daca nu, o sa-l comand happy Multumesc!