| popescucarmen43 a întrebat:

ma confrunt cu o mare problema crying am unghiile sa zicem putin lungi si cand le apas se indoaie in jos ..sa fiu unghii moi? folosesc de ieri lotiunea de la b5 atat de mult laudata da niciun efect.ce sa fac?

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Da, sunt moi si de asta ai probleme. Nu am incercat lotiunea aia, dar iti pot spune sigur ca trebuie sa astepti cel putin o saptamana-doua ca sa vezi efectul, nu vezi de pe o zi pe alta. Eu le-am rezolvat pe ale mele cu intaritorul de la eveline cosmetics si nu mai am deloc probleme

| popescucarmen43 explică (pentru anamariarot):

Intaritorul acela 8 in 1? laptos asa? ma gandeam sa-mi cumpar dar intai vreau sa vad efectele lotiunii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici Dumnezeu nu a facut lumea intr-o zi, ai si tu putina rabdare.laughing Si eu am folosit lotiunea asta si dupa cateva zile au inceput sa se simta mai tari unghiile, ai grija sa-ti protejezi pielea din jurul unghiilor cand folosesti lotiunea si sa folosesti o data pe zi o crema hidratanta pe maini si unghii.