| anonim_4396 a întrebat:

BUNA, MAUI SUNT 3 LUNI PANA VOI PLECA LA MARE...AS VREA SA STIU CUM AS PUTEA SA SLABESC IN TIMPUL ACESTA?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi sanatos ar fi sa slabesti 6 kg in 3 luni. uite si cateva moduri...Aerobic,bicicleta stationara, urcatul pe scari, ridicare greutati, baschet, Biciclism, Handbal, gimnastica, Excursii pe jos, calarie, alergari, inot, tenis.volei.plimbari:*

2 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

Nu stiu cati ani ai... asa ca iti voi enumera doar niste principii... nu manca fructe inainte si dupa masa cu 2 ore, nu bea apa inainte, intre si dupa mesa jumate de ora (dizolva sucul gastric), renunta la dulciuri, manaca multe legume si salate, nu manca cartofi insa daca o faci nu o manca cu carne decat cu legume, nu manca lactatele cu carne si mezeluri decat simplu sau cu legume, nu manca paine si paste fainoase, manaca carne slaba de pui sau curcan, nu manca dupa 7 seara, nu sari peste micul dejun, bea multa apa, si cel mai important fa multa miscare... ce iti place tie, mergi la sala, fuga, pilate acasa... mergi pe jos cat mai mult... bafta multa

| mioara_1431 a răspuns:

Fa o cura de grefe, nu manca paine, consuma multe legume si fructe