| Julian1D a întrebat:

Mereu vad expresia asta :3 pe facebook si nu stiu ce inseamna, imi spuneti spune?
multumesc big grin
funda funda funda

Răspuns Câştigător
| lolz1 a răspuns:

Exprima sensibilitate!
De obicei se foloseste in semn de multumire unor persoane pe care nu iti permiti sa pui direct " :* ", incearca-l, o sa vezi! Oricum e super dragut, il folosesc de cele mai multe ori big grin funda?

15 răspunsuri:
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai exprima un fel de fericire sau un zambet (nu prea stiu sa explic) dar daca te vei uita mai atent vei vedea o fata de pisicuta (intors )

| ToffyNR1 a răspuns:

E un fel de bot de pisicalaughing Incearc-o in chat cu cineva sa vezi ca o sa iti apara!

| DarkBlood32 a răspuns:

Bot de pisica! laughing

| OhGodWhy a răspuns:

:3 => Un simbol de iubire sau poate fi folosit ca,,"

| OhGodWhy a răspuns (pentru OhGodWhy):

Un simbol la ochi de catel!

| Iulian03 a răspuns:

:3=Bot de pisica

| Yaesmin a răspuns:

Un bot de pisica.

| Adry05 a răspuns:

E un emoticon valabil doar pe Facebook. Pune-l în chat sau într-un comm la o postare sau poză şi o să-ţi apară. E ca un fel de : love struck.

| ZeHelp a răspuns:

Este pur si simplu o fata zambitoare :3

| Iubibilăă a răspuns:

:3 inseamna cuteee.
Cutee inseamna dragutttt. :3

| Chαяtreux a răspuns:

Este emoticonul asta: puppy dog eyes

| CaLa14Ani a răspuns:

:3 ---> O fata fericita de pisica.

| Ralucutza15 a răspuns:

Este o fata cu o gura de pisica. Daca iti vei intoarce capul o vei recunoastewinking

| StefaniaM a răspuns:

Bot de pisica

| Ingerasulinocent a răspuns:

Exprima un botic de pisicuta, ai primit 16 raspunsuri cui dai funda?