| lauraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna! Pe ce site-uri sigure as putea cumpăra haine lolita (de orice tip)?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns (pentru Werrich):

Asta nu e mai degraba stilul ala GOTH?

| MihaelaDart a răspuns:

Doar de pe site-urile chinezesti am gasit. Poti comanda luandu-te dupa review-urile de la cei care au cumparat, cei drept comanda face in jur de 3 saptamani si mai mult. https://www.lightinthebox.com/ro/c/ieftine-rochii-lolita_2532#prodSortBar
https://www.joom.com/ro/best/haine-lolita/s.origPrice.asc

| Werrich a răspuns (pentru Simpatic):

Din ce știu eu rochiile tip Lolita sunt asemănătoare stilului gothic.

| lauraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Werrich):

Depinde, stilul lolita are mai mute substiluri (classic, sweet, goth etc) si as dori sa incerc mai degraba stilul classic sau sweet (ce contin culori pastel de exemplu)

| lauraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Werrich):

Mersi multt

| Werrich a răspuns (pentru lauraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Cu placere, sper sa gasesti ceva. Multumesc si eu pentru funda!

| Simpatic a răspuns (pentru Werrich):

Ok