| Tania_Todea_1997 a întrebat:

Buna prieteni de pe TPU am o intrebare mai mult pentru fete : ce as putea face ca parul meu sa nu aiba asa mult volum

Răspuns Câştigător
| onutica135 a răspuns:

Mergi la farmacie și cere ceva pentru volumul parului. :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ti-l tunzi drept. in caz de il ai in scari, in V... asa am facut eu happy

| LoveLebadaa a răspuns:

Buna! Am doua solutii:
1) Fileaza-te;
2)Dupa ce te speli cu sampon, foloseste si balsam, preferabil de la Nivea.
happy

| Antonella99 a răspuns:

Spalate cu balsam neaparat, iar seara cand a mai ramas doar putin umed, impletestel in 2 codite, iar dimineata despleteste-l, sper ca te-am ajutat!

| Tania_Todea_1997 explică (pentru Antonella99):

Am parul scurt ca si Justin bieber