| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Recent mi-am cumparat niste ugg'uri maro si nu stiu cu ce le-as putea asorta? Aveti idei? Cam cu ce culori se asorteaza maro? Iar ugg'urile is un fel de maro ciocolatiu asa putin mai inchis ca maroul normal.
Multumesc! Sper sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce-ti complici viata?
Cumpara un sal-fular de aceeasi culoare cu ugg-urile si ti-ai rezolvat problema!

12 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Pai poti sa iti iei pantaloni de culori mai inchese si bluzele mai viu colorate, negre sau albe, dar nu exagerat... poti scrie la google: tinute cu ugg si vei gasi ideihappy
Sper ca ti-am fost de folos...:*

| LarisaOana a răspuns:

Fundita?:*

| krlla a răspuns:

Pai le poti asorta cu niste blugi albastri dar nu foarte inchisi la culoare http://www.divahair.ro/......elope_cruz sau http://www.divahair.ro/......melor_ugg.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Cumparati un fular[esarfa] sau un fes sau...manusi maro si gata oh go on

| Doreliana a răspuns:

Buna,
Eu personal le-as purta cu un blug, o jacheta de piele, un tricou gen celor cu multe scrisuri si o geanta maxi sau o rochita pana la genunchi crosetata alba, crem, turcoaz, jacheta de piele, geanta maxi sau o pereche de pantalonii de trening, din bumbac gros albi, o bluza groasa bumbac cu gluga, vesta bufanta sau o bluza lunga bumbac mai groasa cu ceva imprimeu jucaus -desene animate, etc
Sunt o multime de posibilitati, toate depind d fiecare in parte, daca e sau nu nonconformist, daca are curaj sa se poarte cum doreste, etc
P.S - nu trebuie sa asortezi UGG-urile cu nimic, daca nu vrei asta, nu e regula, din contra daca numai ele sunt maro, doar ele ies in evidenta, iar ca si culoare cu maro merge in contrast sau culori apropiate crem, rosu, alb, turcoaz, roz, etc
Sper ca ti-au fost de folos informatiile
O zi buna

| cat a răspuns:

In articolul asta cred te-ai putea inspira din prima tinuta http://crownfashion1.blogspot.com/......choul.html Sa le porti sanatoasa.

| Cronki a răspuns:

Adica, ti'ai cumparat cizme din astea:
http://adpres.ro/? p=20267
si nu stii cu ce sa le asortezi?
Vezi acest video poate iti vine o idee!

| Alexandra023 a răspuns:

De ce nu te-ai gandit inainte cu ce le porti?laughing

| NuStiuCeNumeSaImiPun explică:

Am uitat sa zic ca sunt din piele happy.

| Anna_8402 a răspuns:

Incearca cu blugi deschisi la culoare si bluze in culori tari. big grin

| NuStiuCeNumeSaImiPun explică (pentru Cronki):

Sa stii ca le am din piele dar nu piele piele nu din aia naturala e contrafacuta se cam si vede sa stii. Oricum sunt lacto-vegtariana deci daca nu mananc animale cum sa le port in picioare?! Nu mias cumpara niciodata din piele originala din aia.

| NuStiuCeNumeSaImiPun explică (pentru Cronki):

Si stiu sigur ca nu is din piele din aia de care ai zis tu mai sus... nici originale nu sunt dar nici de asta. big grin