| Davis02341 a întrebat:

Buna seara,as vrea sa îmi transform parul în par creț permanent și am înțeles ca se folosește o substanța, cam cât de râu poate mirosi acea substanța? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Drkurt01 a răspuns:

Destul de urat. Eu urasc mirosul ala. Aveam o matusa frizerita care facea si permanent si a inceput sa aiba si probleme cu plamanii de la substanta aia. Acum nu mai face.
Nu cred ca e o problema neaparat daca faci asta fiind client, dar mi se pare destul de inutil. Cand ti-o pui pe par, dupa ceva timp nu mai miroase neaparat totusi, daca asta era intrebarea.
Bafta.

| Violleta2022 a răspuns:

Miroase foarte rau si persista mirosul cateva zile.
Sa stii ca s-ar putea sa nu-ti placa si cale de intins parul nu exista, decat rasul in cap, daca nu-ti place.

| Davis02341 explică (pentru Drkurt01):

Multumesc!

| Davis02341 explică (pentru Violleta2022):

Da. mersi totusi