| anonim_4396 a întrebat:

Aveți ceva recomandări pentru parfumuri care persista la prețuri accesibile, gen pana in 100 lei. Nu replici!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu m-as baza pe pretul ala la ceva persistent.

| Adry05 a răspuns:

Truth de la Calvin Klein

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista parfum original sub 250-300 lei.
Exista apa de toaleta, apa de parfum si evident contrafacute.

| Frank51 a răspuns:

La 100 de lei nu gasesti asa ceva. Este echivalent, ori iei un parfum ieftin si te dai mult mai mult cu el, ori iei unul mai scump si dai doar de 2 ori la utilizare, tot acolo ajungi cu banii. Deci poti sa iti iei ce parfum iti place tie la miros.

| Paula2018 a răspuns (pentru Frank51):

Este. De exemplu parfumurile de la Zara mie seminar par bunicele. Știu ca da, merita sa dai 2/300 lei pe un parfum. Dar sigur exista și variante mai accesibile. De asta întrebam dacă are cineva recomandări.

| Frank51 a răspuns:

Poti sa iei in cantitate mica dar originale, dai o picatura si te tine toata ziua. In orasele mari sunt chioscuri in supermarketuri unde poti cumpara in orice cantitate doresti.

| Paula2018 a răspuns:

Dragilor, știu teoria. Știu ca parfumurile scumpe sunt mai bune. Întrebam dacă știți sub 100 lei.

| Adi88 a răspuns (pentru Paula2018):

Apropo, ești draguță. Dacă mai, miroși si bine, apai... o să dai toți bărbații pe spate laughing :-p

| Adi88 a răspuns:

Dragă Paula, eu ți le recomand pe cele de la Zara. Gasesti si cu 80 - 100 si peste daca vrei, is ok, persistă

| Adi88 a răspuns:

Ms asemenea și ție, am zis un adevar. Nu mă lasă să ți tr mess că eu is la juniori tu seniori cică, așa că am postat aici happy.

| IonitaMarias a răspuns:

Nu exista asa de ieftin zgarcita dracu du-te si cumpara ceva de calitate vaco

| Adi88 a răspuns (pentru IonitaMarias):

Vb frumos draga IonitaMarias, nu poți să faci o femeie vacă, o femeie pe care nici nu o cunosti. Fiecare cu bugetul lui, nu toți suntem bogați mai suntem și de la clasa de mijloc.