| lauracostina a întrebat:

spuneti-mi si me daca stiti un mod in care as putea slabi.am 1, 64 cm si cam 61 kg. m-am ingrasat dupa operatia de apendicita, as vrea sa slabesc dar nu foarte rapid, sau cu ceva costisitor, sa slabesc intr-un termen mai lung(am timp pana la varahee hee)dar sa aiba efect si kg acelea sa nu mai revina imediat.va multumesc:*:*:*:!

Răspuns Câştigător
| Dianna_8523 a răspuns:

Nu te infometa, asta e primul lucru care trebuie sa-l sti, in al doilea rand, trebuie sa ai vointa, o stiu din propria experienta, nu mai bea absolut deloc sucuri, cu zahar.doar apa.de preferat plata happy mananca multe fructe si legume, nu mai manca dulciuri.sa zic asa o data la 2 saptamana poti gusta happy poti incerca unul din acele batoane de la Fitness care au si putine calorii si sunt chiar bune. fa si tu putina miscare big grin sau mai bine. seara incearca sa faci niste abdomene happy incepi cu 10. continui cu 20 si asa mai departe happy Sper ca te-am ajutat :* ITi urez succes :* daca vrei, poti! Primesc si eu fundita?batting eyelashes
Te pup pa, pa :*

6 răspunsuri:
| drumurile a răspuns:

@pety nu dispera ca nu toatya lumea se ingrasa, poate ai facut si misto aici depinde de la om la om, deci laura renunta la dulciuri, sucuri cu acid, paine (mai putina) si fa miscare vei slabi sanatos si sigur, aaa si la fast food

| publicname a răspuns:

Pai odata la 2 zile mananca doar merewinking si 3 L de apa

| mikey a răspuns:

Salut.
Si eu am avut cam de vreun an operatie la apendicita insemna ca ma ingras? O ce naspa, ce nu-miplace mie deloclaughing. Eu nu mananc prea mult, mai mult ma foirteaza mama tu ai mancat mult de te-ai ingrasat? Insemna ca ma voi ingrasa si eucryingTe rog sa-mi spui daca ai mancat mut daca te-ai ingrasat, si cam cate kg si cat timp dupa operatiebig grinMultumesc!
Bye!

| cristinela a răspuns:

Eu am slabit fara paine, dulciuri si band multa apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am facut operatia de apendicita si nu m-am ingrasat deloc.ba chiar am slabit foarte mult. a trecut un an si eu sunt mai slaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cat timp te-ai ingrasat dupa apendicita?