| Razerman a întrebat:

sunt baiat si vreau sa devin model. Am 19 ani, 1.79, 64 de kilograme, sunt brunet, am parul aproape pana la umeri si am ochii de culoare albastra spre gri. Sunt slab, fara muschi, pielea e mai alba si am o expresie mai incruntata. As vrea sa stiu daca fizic m-as incadra cu aceste aspecte si cum sa incep.

4 răspunsuri:
| Jessie530 a răspuns:

Sincer,eu una asi zice ca asa si asa. asi zice sa faci cativa muschi, si sa te tunzi nitel. eu asa am vazut ca sunt manechinii.

Răspuns utilizator avertizat
| Razerman explică (pentru laurlaury):

Muschii nu sunt deloc obligatorii, arunca o privire la modelele de tipul lui Marcel Castenmiller sau Ash Stymest.

| Kasia a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa mai cresti in inaltime.de exemplu la MRA trebuie sa ai cel putin 1.82.Trebuie sa iti dezvolti musculatura si sa iti tunzi parul.Cam atat.Bafta!