| HeiSuntNati a întrebat:

am o intrebare. stiu ca placa de par arde parul. dar spuma de par? parul meu este putin ondulat si nu imi sta prea bine simplu. ce ma sfatuiti? dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| florinpaula a răspuns:

Cum vrei, eu tiam spus ce am crezut ca este mai bine pentru un par sanatos

6 răspunsuri:
| florinpaula a răspuns:

Spuma nu al arde dar ati afecteaza fff mult radacinile si dupa o perioada de folosire o sa te confrunti cu caderea parului in exesitate, ce ati recomand pentru parul ondular este uleiul de par este mai simplu aseaza si parul si an acelasi timp al si hraneste

| HeiSuntNati explică (pentru florinpaula):

Si de unde pot sa fac rost de asa ceva?

| florinpaula a răspuns (pentru HeiSuntNati):

De la orce supermarket sau la un magazin unde vinde produse pentru par sau mai bine si usor comanda unul de pe revistele de avon sau orifleme, incearca sa fie impotriva farfurilor descicate, i se mai spune serum

| HeiSuntNati explică (pentru florinpaula):

Multumesc! vrei funda sau mai astept si pe altcineva?

| HeiSuntNati explică (pentru florinpaula):

Poftim! este pentru sinceriatea ta!:*

| florinpaula a răspuns (pentru HeiSuntNati):

Mersii, draga