| BM_Narcisa_2000 a întrebat:

Am și eu o întrebare, fetelor merg la o nuntă seara și o să îmi iau o rochie lungă roșie cu puțină danteluță, și nu știu cum să îmi fac părul dați-mi vă rog niște idei, vreau să fiu puțin elegantă, dau fundă!

8 răspunsuri:
| ArrowToYou1211 a răspuns:

Fa- ti niste bucle lejere, fiind vara oricum nu stau cele bine definite, si poti incerca sa iei cate o suvita dintr- o parte si o alta a capului si sa le duci la spate prinzandu- le intr- o coada

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofii sunt cu toc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti niste bucle, dar lejere sau un coc care sa-ti lase cateva suvite sa-ti incadreze fata

| andreeahtml a răspuns:

Depinde daca rochia are spatele gol. Daca nu îl are poți încerca să îl prinzi, să îți faci un coc. Daca are spatele gol merg niste bucle lejere de vara. De asemenea dacă ești blonda, nu îți va sta așa bine cu bucle și rochia roșie, dar daca ai parul într-o nuanță mai închisă merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fii foarte frumoasa! Pai depinde si de lungimea parului, ar fi bine sa mergi sa iti faci coafura, dar daca te descurci singurica Youtube-ul iti va fi de mare folos.