| alexxandra_6637 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi(in special pentru cei cunoscatori si nu as vrea sa primesc raspunsuri la misto). De ceva vreme ma straduiesc sa mai dau jos cateva kilograme insa de fiecare data cand tin o dieta imi scade si volumul sanilor, ceea ce nu vreau sa se mai intample. stiti cumva o dieta, un program de exercitii fizice, sau orice altceva in afara de pastile prin care sa rezolv aceasta problema? exista exercitii sau alimente speciale pentru marirea si intarirea sanilor fara sa se aseze grasime si pe solduri? am doar 85 cm(bust) si as vrea sa il maresc, fara operatii si pastile.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| TrOlU a răspuns:

Pai tu trebuie sa te duci la sala cate 1 ora pe zi casa slabesti

| alexxandra_6637 explică (pentru TrOlU):

Am fost la sala insa eu ma refeream la altceva