| Larraa a întrebat:

Vreau o schimbare in privinta culorii parului meu, insa nu o vopsea permanenta, ci sampon colorant. Am cautat peste tot sampon colorant de la Loncolor (Trendy Colors), insa nici unde nu am gasit. M-am bagat in mall si acolo am gasit sampon colorant de la Verona (Ryana). Un plic a costat 7 lei, asa ca am cumparat 3 plicuri pentru ca vreau sa le amestec: 1 plic in nuanta Cherry 03 si 2 plicuri in nuanta Coppery Chesnut 04. S-a facut cineva cu acest sampon colorant si ce parere v-ati facut despre el?

10 răspunsuri:
| Elial a răspuns:

Eu una ţi-l recomand. :*
S-a făcut o cunoştinţă cu el şi îi stătea chiar foarte bine. :*
Dacă eşti brunetă, să ştii că te prinde foarte bine.

| KostyCool a răspuns:

La farmacie sunt spray-uri colorate sau magazin de decoratiuni costa max 10 lei si se ia dupa prima spalare!

| Sănduțța a răspuns:

La farmacie poti intreba de "sampunuri colorate" dar de ce nu ai vrea anume parul tau adevarat?

| AlexandraMaria9999 a răspuns:

Da s-a facut o matusa de-a mea si ii statea foarte bine si si-a facut o parere buna

| Larraa explică (pentru Sănduțța):

Pai na, e ok si nuanta parului meu, insa sa fim seriosi acum, ce fata nu ar vrea asa o mica schimbare de look?

| Larraa explică (pentru KostyCool):

Stiu, insa nu doresc spray-uri care sa se duca dupa prima spalare. tongue

| Larraa explică (pentru Elial):

Cu ce nuanta s-a facut? Care este nuanta parului ei natural? Saten inchis?

| Larraa explică (pentru ionutsBoBo):

Crai ZDRAPTI?

Obiceiuri din zona Tarii Zarandului?

raised eyebrows Cred ca ai gresit link-ul. tongue

| BubuLina999 a răspuns:

Maaa.poti folosi si nuantator.dar intreaba la farmacie de acele samponuri ca sigur gasesti. nu e scump:*