| RaMonaaaBaa a întrebat:

Am si eu o nelamurire! Vopseaua Palette Deluxe (blond) prinde si pe par vopsit? Sora mea este bruneta natural, dar s-a vopsit cu aceeasi vopsea si i-a prins! Eu, sunt bruneta vopsita, dar vreau sa ajung la o culoare deschisa, fara sa ajung la decolorant, deoarece am firul foarte subtire si mi-e frica sa nu il ard prea rau.

2 răspunsuri:
| badgirlpink a răspuns:

Eu te-as sfatui ca sa mergi la un salon care te ajunge in jur de 40 de lei daca ai vopseaua de acasa daca nu de ajunge la 60. O sa foloseasca ei o altfel e solutie care sa nu iti afecteze prea tare firul de par.succes!:*

| RaMonaaaBaa explică (pentru badgirlpink):

Asta stiu si eu, Dar eu vroiam mai multe detalii despre Palette Deluxe.