| xXxTedyGirlsxXx a întrebat:

Ce ai alege dinte Ugg-uri si Pantofi cu toc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde vrei sa ii porti.
Daca mergi la o petrecere, sau la o nunta, clar pantofii cu toc, doar nu o sa mergi in UGG-uri.
Dar pentru iesit afara, mers la scoala, etc. as alege UGG-urile, pentru ca sunt mult mai comode. Simti ca si cum nu ai avea nimic in picioare.
happy

11 răspunsuri:
| Zoella a răspuns:

UGG-urile sunt mai confortabile decât pantofii cu toc, te simţi ca în papuci cu ei.

| Dianna12 a răspuns:

Eu una a-si alege Ugg-uri.

| Paty17 a răspuns:

Depinde... Nu cred că stai afară pe tocuri, dar la o petrecere nu poți merge în Ugg uri.
De ce vă e silă să detaliați?

| CartofiorDulce a răspuns:

Ugg-urile sunt mai confortabile si poti merge oriunde cu ele, dar pantofii cu toc sunt mai pretentiosi si incomozi.

| OnuOnulică a răspuns:

Nici unu.

| BiuL a răspuns:

Pantofi cu toc clar.

| dorin1990 a răspuns:

Daca te intereseaza si o parere de la un baiat prefer la o fata sa poarte Ugg-uri

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru Zoella):

Ms!

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru dorin1990):

Multumesc! happy

| mona a răspuns:

Mie nu imi plac ugg-urile deci aleg pantofi cu toc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenişi.